PFAF-192 Atspindžių labirintas

Lukjanenko, Sergej
 • Serija:
  • Pasaulinės fantastikos aukso fondas
 • El. knygos formatai:
  • pdf
  • epub
 • Leidėjas: Eridanas
 • Leidimo metai: 2000
 • Elektroninė versija: Knygute.lt, 2010

Pasaulinės fantastikos aukso fondas, 192 tomas

Сергей Лукьяненко - ЛАБИРИНТ ОТРАЖЕНИЙ

VIRTUALUSIS BESTSELERIS

"Atspindžių labirintas" - tai knyga, kuri beveik dvejus metus niekam neužleido pirmosios vietos Rusijos bestselerių sąraše.

"Atspindžių labirintas" - tai virtualioji realybė, iš pirmo žvilgsnio visai kitokia, nei mus supantis pasaulis. Tačiau ar taip gali būti? Ar mes į naują, kompiuterinių technologijų sukurtą pasaulį iš realybės atsinešime tik šviesiąsias mūsų gyvenimo puses? Atsakymo į šį bei daugybę kitų klausimų ieškokite "Atspindžių labirinte"...

BIBLIJA VISIEMS, KAM NESVETIMAS KOMPIUTERIJOS PASAULIS...

Apie autorių

Sergejus Lukjanenko gimė 1968.04.11. Studijavo Alma-Atos medicinos institute, po studijų dirbo gydytoju psichiatru. Pirmąjį apsakymą publikavo 1986-ais metais. Nuo 1990-ųjų pasišventė tik kūrybiniam darbui. Pirmoji autorinė knyga - apsakymų rinkinys "Atominis sapnas" pasirodė 1992-ais. Šiuo metu S.Lukjanenko gyvena Maskvoje ir yra vienas populiariausių šių dienų fantastikos rašytojų Rusijoje. Nepaisant savo jauno amžiaus, jis jau susilaukė nepaprastai palankaus ne tik skaitytojų, bet ir kritikų vertinimo. Apie tai kalba kad ir šis faktas - S. Lukjanenko yra jauniausias iš visų, kam kada nors buvo paskirta prestižinė "AELITA" premija už bendrą indėlį į rusų fantastikos vystymą.

Romanas "Atspindžių labirintas", kaip, beje, ir dauguma S.Lukjanenko kūrinių, neliko neįvertintas. Už šį romaną autorius buvo apdovanotas prizu "Bolšoj Zilant".

"Atspindžių labirinto" tęsinys, romanas "Netikri veidrodžiai", susilaukė netgi dviejų apdovanojimų - "Zvezdnyj Most- 99" bei "Interpresskon-2000".

Stebina ne tik S.Lukjanenko populiarumo fenomenas, tačiau ir rašytojo produktyvumas - per pastarąjį dešimtmetį publikuota per 15 romanų, parašytų tiek savarankiškai, tiek ir su bendraautoriais.

S.Lukjanenko apsakymai jau yra publikuoti lenkų, lietuvių bei anglų kalbomis. Tačiau pirmasis romanas, išverstas į kitą kalbą - tai "Atspindžių labirintas".

Bookmark and Share


Susijusios knygos

Pirkėjai, kurie įsigijo šią knygą taip pat pirko: